Restauracja

PN - SOB (1200 - 2100)

NDZ (1200 - 2000)

Przyjęcia

Piękne otoczenie i pyszna kuchnia na długo pozostaną w pamięci. Każda uroczystość znajdzie u nas odpowiednią oprawę.

Dla firm

Tak blisko miasta, a zarazem na skraju dzikiej Doliny Cybiny. Przestrzeń dająca natchnienie i dobrą energię.

Noclegi

Posiadamy 22 pokoje hotelowe o zróżnicowanej wielkości i wysokim standardzie.

Zwiń menu
Start LETNIA WERANDA DOMU W STARYM PARKU

LETNIA WERANDA DOMU W STARYM PARKU

Witajcie w nowej niezwykłej Letniej Werandzie w Domu w Starym Parku!

Zapraszamy Was do odkrycia magicznego miejsca, które stworzyliśmy z myślą o wyjątkowych letnich imprezach. Nasza Letnia Weranda otoczona jest bujnym ogrodem, gdzie natura splata się z elegancją, tworząc niezapomnianą atmosferę.

  • Oaza Spokoju

Przy wejściu witają Was drzewa, których gałęzie układają się jak przytulne ramiona zapraszając do wnętrza. Idąc dalej, otwiera się przed Wami przestrzeń wypełniona ciepłem drewna i zapachem świeżości.

  • Drewniany Urok

Nasza Letnia Weranda to połączenie nowoczesności z tradycją. Duże drewniane belki sufitowe tworzą przytulną atmosferę, a kamienne podłogi stwarzają idealne tło do każdego wystroju. To miejsce, gdzie rustykalne elementy łączą się z elegancją, tworząc niepowtarzalny klimat.

  • Stylowy Kominek

Centralnym punktem naszej sali jest imponujący kominek, który nie tylko dodaje uroku, ale także ciepła. To tutaj, przy blasku ognia, Goście mogą cieszyć się atmosferą spokoju i relaksu, niezależnie od pogody na zewnątrz.

  • Relaks w Parku Botanicznym

Wychodząc na zewnątrz, znajdziecie się w naszym magicznym ogrodzie. Tuż obok Letniej Werandy rozpościera się przepiękny ogród, gdzie kwiaty, zielona roślinność i architektura ogrodowa tworzą idealne miejsce do spacerów i romantycznych chwil.

Niech Letnia Weranda stanie się miejscem Waszej wyjątkowej imprezy. Czy to eleganckie przyjęcie czy uroczystość rodzinna, nasza Letnia Weranda dostosuje się do Waszych potrzeb. Zadbamy o każdy detal, aby Twoje wydarzenie było niezapomniane.

Zapraszamy do kontaktu i rezerwacji terminu już dziś. Do zobaczenia w Letniej Werandzie w Domu w Starym Parku!

Oferta

Copyright Siedem Drzew 2019, All Rights Reserved
Realizacja NiceIT